Peetri

ÕPPEPERIOOD: kuni 31.maini , riiklikel koolivaheaegadel ja pühadel õppetööd ei toimu.

KORRALDAJA: Logoservi Huvikool
ÕPPEKORRALDUS : 1 kord nädalas,    (4 tundi – aabitsatund, matemaatika, kunst ja inglise keel)   

TUTVUSTUS: Meil on kaks olulist eesmärki töös – et lapsel säiliks õppimisrõõm ja et iga laps tuleks/läheks kooli positiivse enesehinnanguga. Võtame lastelt ära koolihirmu, õpetame neile lugupidavat suhtumist õpetajasse, täiskasvanutesse ning teistesse lastesse. Õpetame neid ise oma tegevusi juhtima, suhtuma oma töösse tõsiselt ning tundma õppimisest ning oma edusammudest rõõmu. Toetame perekonda lapse alushariduse omandamisel ning nõustame vajadusel lapsevanemaid.

Õppetöö on tasuline: kuutasu 50€+käibemaks, tasumine toimub arve alusel iga jooksva kuu alguses. Tagasiarvestust puudumiste või koolivaheaja suhtes ei tehta.Tulumaksutagastus vastavalt kehtivale seadusandlusele.

Õppetööks vajalike vahendite ÜHEKORDNE tasu aastaks, millelt tulumaksutagastust ei toimu: 54€+käibemaks (mapp, aabits, vihikud, pliiatsid, töölehed, kunstitarbed kogu õppeperioodiks jm) tasutakse pärast lepingu sõlmimist.

ÕPETAJAD:

ESMASPÄEVAL JA TEISIPÄEVAL:

Ervin Laanvee, kogemustega klassiõpetaja (1.-6.klass) ja eesti keele ning kirjanduse õpetaja (1.-9.klass), õpetajate koolitaja, pedagoogikamagister

Piret Laanvee, kogemustega klassiõpetaja (1.-6.klass), õpetajate koolitaja, kunstiõpetaja

KOLMAPÄEVAL:

Liza Helisma ja Kristel Kallaste (Peetri kooli õpetajad)

Õpetaja Liza – on lõpetanud 2011 a TLÜ Haapsalu Kolledži õpetajakoolituse eriala, omab haridusteaduste magistrit. Peetri koolis on töötanud 11 aastat klassiõpetajana. Isiksuselt olen rõõmsameelne, aktiivne ja kannatlik. 

Õpetaja Kristel – on Peetri koolis töötanud 5 aastat abiõpetajana ja klassiõpetaja ning eesti keele ja kirjanduse õpetajana, hetkel omandab 2. kursusel eripedagoogika eriala. Kristel on töökas, särasilmne ja saab lastega kiiresti kontakti. 

Iga nädal saab lapsevanem kirjalikku tagasisidet õpitu kohta.

Täitke palun avalduse vorm siin: avaldus

OOTAME MEIE EELKOOLI!

Scroll to Top